Czym jest czas Świadomości

Czas Świadomości

Czym jest czas Świadomości

Czas świadomości jest niczym innym jak pełną akceptacją siebie i zrewidowaniem naszych wierzeń. Tak naprawdę wystarczy tylko przyzwolenie aby ciało i biologia zaczęły uzdrawiać się same.

Mamy w sobie wszystko, całą wewnętrzną mądrość i moc.

Przyjęliśmy wiele hipnotycznych myśli, pochodzących ze zbiorowej świadomości, z wiadomości, reklam, otoczenia czy nas samych. W naszym dążeniu na szczyt, pozostawiliśmy część siebie za sobą. Przehandlowaliśmy szacunek na współzawodnictwo, życzliwość na korzyści, dawanie na branie. Wszystko to sprawiło, że straciliśmy kontakt z naszym wewnętrznym przewodnictwem – Ja Jestem, które wynosiło nas na wyższy, bardziej dopasowany do nas poziom. Kierowało nas do miejsca w którym odnajdowaliśmy głębokie zaufanie, zrozumienie, pasje i współczucie. Kiedy przypominamy sobie Kim Jesteśmy, pozwalamy odejść temu wszystkiemu czym nie jesteśmy.

Czym jest czas Świadomości

Koherencja serca

W momencie, kiedy wchodzimy do serca widzimy Kim Jesteśmy naprawdę. Zauważamy co jest nasze, a co pochodzi ze zbiorowej świadomości. Zmienia się wszystko wokół nas, nasze myśli przekonania oraz sposób postrzegania rzeczywistości. Poprzez integrację w nas samych ducha, ciała i umysłu, następuję prawdziwa akceptacja siebie. Ucząc się doświadczać samego siebie Tu i Teraz, dokonujemy najważniejszego wyboru aby pójść do przodu. Dzięki wyjściu poza umysł każdy z nas jest w stanie uwolnić się od hipnotycznych warstw. To jest właśnie akt świadomości – decyzja uwolnienia się od hipnozy – od wszystkich mentalnych implantów. Stajemy się świadomi bycia świadomymi.


Jeśli chcesz poszerzyć swoją świadomość zapraszam do moich zakładek oferta i terapie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów