Czym jest prawdziwa pasja Duszy?

Czym jest prawdziwa pasja Duszy?

Prawdziwa pasja Duszy – to zdolność bycia tutaj jako ludzka istota i dusza, oraz wczuwanie się w Ja Istnieję, Ja Jestem. Nie pytam, jak zaistniałem, ponieważ zawsze byłem.

Ja Jestem

Ja istnieję.

Ja istnieję, dlatego wszystko jest możliwe.

Ja istnieje – to jest cudem.

Ja istnieje – i zawsze będę istniał.

Możesz pomyśleć – Hm, to mało pociagające. Wolałbym raczej mieć pasję, aby cos zrobić. Chce robic coś, co uczyni mnie szczęśliwym, kiedy budzę się rano; coś co będzie mi towarzyszyło przez cały dzień. Chce więcej ekscytacji podczas tego skądinąd monotonnego, nudnego życia.

Jednak prawdziwa pasja i to, co rzeczywiście przyciąga energię, to owo rdzenne stwierdzenie – Ja istnieję. To jest prawdziwa pasja duszy i to, co przyciaga dostatek, kreatywność, zdrowie i wszystko, czego pragniecie. Dostatek jest bezpośrednio powiązany z waszą pasją życia. Kiedy macie w sobie pasję życia, wasze ciało odpowiednio zareaguje. Kiedy macie w sobie pasję życia, wszystko będzie wam dostępne. Zapamietaj proszę – to pasja stworzysła energię, a teraz jest tym co ją przyciąga.

Pasja Duszy – ja ją odzyskać?

Jak odzyskać pasję Duszy? Wiele się mówi na temat pasji… ale w zasadzie czym ona jest?  Jak ją znaleźć ? Jednym z największych wyzwań oświecenia, jest utrata tego co nazywacie pasją. Po drodze utraciliście tę pierwotna pasję i po ludzku skojarzyliście ją z czymś, co nie było w rzeczywistości prawdziwą pasją. Przypominało to raczej silne pragnienie. Ludzka pasja to było coś, co czyniło was zajętymi – hobby, lub jakaś działalność, pasja uprawiania ogrodu, pasja bycia wolontariuszem, czy też pasja czytania – i nagle to przepada. Zdumieni pytacie – Gdzie podziała się moja pasja?  Jednym z najbardziej powszechnych pytań budzących się ludzi jest – Jak odzyskać moją pasję?  No cóż, nie odzyskacie tego rodzaju pasji. Tamte pasje dostarczały wam swego rodzaju interesujących zajęć, ale nie były waszą prawdziwą pasją.

Czym jest prawdziwa pasja Duszy?

Jeśli chcesz poszerzyć swoją świadomość zapraszam do moich zakładek oferta i terapie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów