jak wsłuchać się w siebie?3

Jak oczyścić karmę?

Czy naprawdę wiemy jak oczyścić karmę? Jest wiele koncepcji na temat karmy oraz sposobów jej oczyszczenia. Jedni radzą stosować medytacje, drudzy oczyszczające intencje, kolejni powstrzymują się przed negatywnymi myślami, aby nie przyciągać do siebie złego. Czy potrafimy zatrzymać tę karuzelę i uwolnić się od karmy?

Jak przerwać błędne koło i oczyścić karmę?

Przenosiliście karmę swojej duszy z jednego życia do drugiego. Ustawiało to, wyzwania oparte na waszych doświadczeniach z przeszłości. Możecie wybrać wyjście z tego koła karmy, poprzez świadomą decyzję. Nie musicie przechodzić przez z góry ustaloną ilość żywotów  lub określoną ilość cierpień, aby wydostać się z koła karmy. Wszystko czego potrzeba, to świadome uznanie, że jesteście gotowi, aby zatrzymać tę karuzelę.  To wszystko!

Nie musicie się cofać i oczyszczać każdego życia na Ziemi czy czasów, zanim przybyliście na Ziemię. Nie musicie tego robić! W dowolnym momencie, kiedy jesteście gotowi opuścić karmiczną karuzelę, możecie po prostu powiedzieć – Teraz jest właściwy czas.

Ci, którzy już to zrobili, doświadczają interesujących rzeczy. Niektóre są cudowne, ale powodują serię zmian, które nie zawsze są łatwe, ponieważ przechodzicie przez szybkie i intensywne, wewnętrzne procesy. Może to wpływać na wasze ciało, ponieważ karma jest energią magazynowaną wewnątrz waszej fizycznej istoty. Teraz, kiedy już nie chcecie już dłużej nosić karmy w swojej biologii, ona musi znaleźć drogę wyjścia z waszego ciała. Może to spowodować przejściowy ból. Możecie jakiś czas spędzić w łóżku. Może to powodować wysypki i wrzody, ponieważ ta stara energia, będzie chciała wydostać się na zewnątrz.

Jak uwolnić karmę rodową?

Czy wiecie, że wewnątrz was jest nie tylko karma waszej duszy, ale także karma waszej rodziny?  To jest wasza „ karma przodków” zawarta w waszym DNA. Dotyczy ona zdarzeń, które miały miejsce, pięć, dziesięć a nawet sto pokoleń temu. Jest przenoszona w waszej biologii. Jest widoczna w chorobach, które powtarzają się w danych liniach rodzinnych. Na przykład jeśli w waszej rodzinie jest skłonność do cukrzycy, ona jest przenoszona karmicznie w waszym DNA. Są również emocje – karmiczne, rodowe uczucia – które w sobie nosicie. Istnieją wreszcie wydarzenia, stworzone przez pradziadów waszych ojców – pięćset, tysiąc i dwa tysiące lat temu – które wy teraz w waszym obecnym życiu próbujecie uzdrowić. A wy zastanawiacie się dlaczego życie bywa nieraz tak trudne i pełne wyzwań? Jak powiedzieliśmy wcześniej, tu już nie chodzi tylko o was.

Jeśli jesteście gotowi, możecie uwolnić tę dziedziczną karmę, która była częścią waszej linii krwi.

Proszę was, żebyście ją uwolnili w zaciszu własnego serca, bo to uwolni również ich. Pozostańcie przez chwilę w ciszy, aby poczuć tę energię męskości, tę energię Ojca, która przynieśliście ze sobą.  Ta męska energia związana była ze strukturą i dyscypliną. Była energią intelektu, w której zabrakło energii serca. Była związana z obrona i podróżowaniem. Wszyscy nosicie ją w sobie. Nadszedł czas, aby tę energię uzdrowić, zrównoważyć i uwolnić. A kiedy to nastąpi, drodzy przyjaciele, pozwala to bardziej ujawnić się miłującej, opiekuńczej, życiodajnej energii Matki i osiągnąć większą równowagę.

Znaczenie ego?

Jednym z atrybutów męsko zorientowanej energii jest silne ego. Nie mówimy tutaj, że kobiety go nie mają. Klasyfikujemy ego, jako męsko, zorientowaną energię. Ego – Ja.

Dobrze pojeliście to, co dotyczy ego! Ono służyło wam dobrze, kiedy przybyliście w ludzkiej postaci, a nawet zanim tu przybyliście. A nieraz macie to uczucie, że ego jest czymś złym. Niektórzy „aktywiści” duchowej pracy, czują, że muszą je unicestwić. Czują, że ego musi zostać zniszczone, aby można było pójść naprzód. To nieprawda. Ego musi zostać włączone, uzdrowione i zrównoważone. Ta męsko zorientowana energia służyła wam bardzo dobrze.

Ego pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego „Ja” ( z języka ang. słowa ego wymawia się „Igo” – I go – co oznacza; ja idę. Stąd gra słów – I go – Ja idę).

Wasze ego, drodzy przyjaciele, było jednym łącznikiem z waszą przeszłością. Nie raz ostro je krytykujecie, próbujecie je zniszczyć lub zabić. I okazuje się, że nie możecie! Ono jest waszą integralną częścią. Jest waszym wspomnieniem o Domu, które zawsze było w was.

Kiedy wkraczacie w Nową Energię, ego ulega transformacji, zmienia się. Wy transformujecie się i zmieniacie się. Zamiast „I go” stajecie się  „I AM” (Ja Jestem). To jest nowa równowaga energii męskiej i żeńskiej. Drodzy przyjaciele, bądźcie bardziej wyrozumiali i łagodni dla swojego ego. To jest ojcowska lub męsko zorientowana energia wewnątrz was. Kochajcie je i błogosławcie tak samo, jakbyście kochali i błogosławili waszego biologicznego ojca w tym życiu i ojców, którzy byli przed nim, oraz ojca z królestwa, który pomógł wam zaistnieć.

jak oczyscić karme

Więcej ” Twórca lekcje Tobiasza” Geoffrey Hoppe

Jeśli chcesz sobie pomóc, zapraszam do moich zakładek oferta i terapie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów