jak wsłuchać się w siebie?3

Jak wsłuchać się w siebie?

Potrafisz się zatrzymać i wsłuchać się w siebie? Czy wiesz co wybiera twoje ciało? Co czuje?Ciało fizyczne, ma w sobie nadzwyczajną mądrość. Gdy twój umysł nie ma pojęcia jaka decyzja byłaby najlepsza w danym momencie, ciało zawsze to wie.

Jeśli masz przed sobą jakiś wybór, mały czy duży – zatrzymaj się na chwilę. Oddychaj głęboko. Rozważając różne opcje i możliwości, czuj swoje ciało. Czy twój żołądek jest zacisnięty w węzeł czy rozluźniony? Czy twoje serce czuje się otwarte? Czy twoje mięśnie są spięte i sztywne? Czy stoisz prosto i swobodnie? Twoje ciało odczuwa w bardzo bezpośredni sposób wolność, strach, radość, rozpacz, harmonię lub jej brak i to może być bardzo trafną wskazówką.

Czym jest przeznaczenie

Pragnienienia ciała?

Czy zastanawiałeś/aś się czego naprawdę pragnie twoje ciało? Na jaki rodzaj pożywienia lub picia ma teraz ochotę? Co chciałoby robić, czego doświadczyć? Czy pragnie więcej ruchu? Odpoczynku? Oddychania? Chce poczuć słońce? Chce spać? Czy kochasz siebie wystarczająco, aby ufać madrości ciała i dać mu to, o co prosi?

Pamiętaj, że jedząc lub pijąc cokolwiek jako dar dla siebie, jesz i pijesz miłość, wnosząc równowagę do swojej biologii.

Ciało, jest twoim najwspanialszym atrybutem na ziemi. Czuj je, słuchaj go, rozmawiaj z nim, oddychaj z nim, dawaj mu znać, że jest bezpieczne.

Idealny mechanizm

Twoje ciało jest samo-równoważącą się i samo-leczącą się istotą. Kiedy oddychasz, ufasz, pozwalasz oraz wybierasz życie, ciało, bardzo łatwo znajdzie swoją naturalną równowagę i będzie ci służyć w najwyższym stopniu.


Więcej: Inspiracje Nowej Świadomośi, Karty Twórcy Jean Tinder

Jeśli chcesz nawiązać lepszą komunikację ze swoim ciałem, zapraszam na moje terapie. Zapoznaj się z moją ofertą i zobacz czym się zajmuje.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów