Metody uzdrawiania

Stosowane przeze mnie metody uzdrawiania

W mojej pracy stosuje różne formy terapii, na bazie których wypracowałam własne, indywidualne metody uzdrawiania. Podczas sesji, wykorzystuje fizykę kwantową w celu przywrócenia równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Dzięki temu ciało odzyskuje naturalny stan do samouzdrowienia.

Poniżej znajdziesz  niezbędne informacje na temat form terapii oraz przebiegu sesji.

Uzdrawianie na odległość

To skuteczna i prosta forma pomocy duchowej. Osoba uzdrowiciela wykorzystując energię kwantową nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą i kieruje do niej energię. Uzdrawiająca energia jest impulsem, który może natychmiast uleczyć nasze ciało, dusze, ograniczające nas związki czy sytuacje.

uzdrawianie na odległość  uzdrawianieenenergia.pl

Za pomocą oddziaływania na odległość można wykonać wszystkie działania czyszczące, wyrównujące przestrzeń i centra energetyczne, jak podczas spotkania bezpośredniego w gabinecie.

Energia nie zna granic, czasu czy przestrzeni dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby zabiegi były wykonywane dla każdego znajdującego się w wybranym punkcie na ziemi. Wystarczy jedynie intencja i chęć zmiany aby ona zaistniała u każdego i wszędzie. Każdy może poddać się sesji, nie ma względu na wiek, płeć i stan zdrowia.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl Dorota Kozuch

Jak wygląda sesja na odległość?

Sesje na odległość działają tak samo skutecznie, jak podczas osobistego spotkania z klientem.
Podczas sesji na odległość umawiam się przez Skype czy telefon, na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji, osoba poddająca się zabiegowi, powinna się położyć i zapewnić sobie komfortową przestrzeń bez hałasu, muzyki czy kadzideł. Podczas sesji, należy pozostać otwartym na odbieranie energii. W trakcie zabiegu często osoby zasypiają i miewają wizje. Po sesji omawiam z klientem terapie i słucham indywidualnych doświadczeń klienta.

Uzdrawianie nie kończy się z momentem zakończenia sesji. Energia, będzie układała się w ciele przez najblizsze 2-3 tygodnie. Po zabiegu mogą pojawić się różne odczucia, należy zatem bacznie obserwować cały proces zmian.

Jakie są odczucia podczas sesji?

Odczuwanie podczas zabiegu jest kwestią bardzo indywidualną i uzależnione jest od stopnia sensytywności danej osoby. Brak odczuć w cele czy też nadmierne odbieranie bodźców, nie decyduje o skuteczności zabiegu.

Każdy klient ma inne odczucia podczas sesji, może to być:  delikatny ból w chorych miejscach, który po chwili ustępuje, może pojawić się ciepło, zimno, mrowienie, falowanie, unoszenie, łaskotanie, poczucie rozprzestrzeniania się, poczucie unoszenia, widzenie kolorów, czucie smaków, zapachów, dźwięków czy obecności osób świetlistych. W trakcie zabiegu, mogą osoby zasnąć lub miewać rozmaite wizje.

Po zabiegu osoba odczuwa głęboki relaks, spokój i równowagę wewnetrzną. Wzrasta sensytywność, mogą pojawić się łzy, które są formą czyszczenia, a także wzrosnąć zapotrzebowanie na większą ilość snu i odpoczynku. Czasami po zabiegu mogą pojawić się także symptomy grypopodobne. Taki proces jest naturalną formą powracania organizmu do równowagi stanowi ważną część procesu oczyszczenia.

Ile sesji potrzebuję?

Każda terapia jest inna. W przypadku lekkich dolegliwości może trwać od 3 do 5 spotkań. W poważnych chorobach przewlekłych, okres terapii wydłuża się nawet do kilku miesięcy. Częstotliwość spotkań zależy zawsze od czasu, w jakim Twój organizm reaguje na terapie.

Bioenergoterapia

Bioenergioterapia (podobnie jak radiestezja) jest dziedziną biotechniczną, w której wykorzystuje się organizm człowieka z jego właściwościami psychobiodetekcyjnymi i psychobioemisyjnymi (biotransmisyjnymi). Biotechnika ta pozwała na oszacowanie stanu środowiska wewnętrznego człowieka (stanu energetycznego narządów) i jednocześnie umożliwia skutecznie i w sposób regulujący oddziaływać na to środowisko.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl Dorota Kozuch bioenergoterapia

Usługi bioenergoterapeutyczne mają charakter terapii naturalnych i obejmują czynności zarówno w sferze materialnej (dotyk ciała), jak i niematerialnej (duchowej / psychicznej) człowieka, zmierzające do przywrócenia homeostazy bioenergetyki organizmu. Następuje to poprzez rozpoznanie zaburzeń bioenergetycznych organizmu, a następnie ich oczyszczenie i usunięcie za pomocą naturalnych właściwości psychobioemisyjnych bioenergoterapeuty. Tą drogą wpływa się na regulację fizjologii i pobudza naturalne siły obronne organizmu, wzmacnia układ odpornościowy i przyspiesza procesy regeneracji organizmu, co powoduje, że świadczone usługi bioenergoterapeutyczne służą ochronie zdrowia ludzkiego (profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia).

Uzdrawianie kwantowe

Uzdrowienie metodą kwantową to harmonia, powstająca po celowym połączeniu świadomości z wymiarem kwantowym, który możemy określić jako matrycę, wszechświata, tao, duchem świata, energią punktu zerowego czy Bogiem. Zdolność pomocy w uzdrawianiu jest naturalną cechą wszystkich ludzi, a miłość jest podstawą uzdrawiania i esencją siły życiowej.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl  uzdrawianie kwantowe

Fizyka kwantowa zakłada, że wszystko jest energią, a jej najmniejszymi składnikami są kwanty. Uzdrawianie kwantowe polega na interakcji wewnętrznego „ja” z podstawowym poziomem rzeczywistości.
Podczas terapii osoba uzdrowiciela utrzymuje silne pole energetyczne. Podwyższa swój poziom wibracji/energii i poprzez synchronizację dopasowuje je do poziomu odbiorcy. Uzdrowiciel staje się kanałem dla uzdrawiającej energii wszechświata, którą przekazuje odbiorcy. Proces uzdrawiania uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby. W wielu przypadkach następuje natychmiastowo, w innych wymaga dłuższego czasu i większej ilości wizyt.

Medycyna wielowymiarowa

Bazuje ona na wielowymiarowej anatomii, czyli nie na, jednym ciele fizycznym, lecz na wszystkich ciałach subtelnych w wielowymiarowej przestrzeni. Uszkodzonego organu nie można rozpatrywać (leczyć) w oderwaniu od innych organów i układów organizmu. Stan chorobowy jednego organu powoduje zakłócenia w innych organach, które są pomijane podczas przeprowadzonych badań.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl

Przyczyny chorób zapisywane są w formie holograficznej w podświadomości człowieka. Stanowi to wewnętrzny biokomputer, w którym zapisywane są wszystkie wydarzenia od chwili poczęcia a nawet z poprzednich wcieleń. Proces uzdrawiania uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby. W wielu przypadkach następuje natychmiastowo, w innych wymaga dłuższego czasu i większej ilości wizyt. Stosowane terapie nie zwalniają osoby z konsultacji lekarskich i stałego przyjmowania leków. Terapie naturalne mogą być równolegle prowadzone z leczeniem przez lekarza prowadzącego

Medycyna informacyjna

Jak sama nazwa wskazuje opiera się na informacjach. Informacja jest „planem budowy” energii i materii, podstawą całego wszechświata. Wszystkie sytuacje, przedmioty, które nas otaczają, a także sam człowiek jest przedmiotem informacji. Techniki uzdrawiania bazują na koncentracji świadomości, która informuje pole kwantowe i zmienia materię.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl  medycyna informacyjna

Uzdrowienie organu na poziomie informacji, prowadzi do naprawienia tego organu na poziomie fizycznym. W procesie decydującą rolę odgrywają też nasze myśli, uczucia i przekonania, które mają wpływ na skuteczność przedsięwzięcia. Działa to na zasadzie lustra; zewnętrza rzeczywistość jest odbiciem naszego wnętrza. Każdy człowiek żyje we własnym , odpowiadającym jego rzeczywistości świecie. Kiedy człowiek rozwija swoją świadomość, zmienia się jego postrzeganie świata, a przez to jego rzeczywistość.

Medycyna Kahunów

hawajskie techniki uzdrawiania

Kahuni to mistrzowie zajmujący się sprawami zdrowia, są to lekarze i kapłani (szamani) w jednej osobie. Słowo „huna” oznacza „tajemnica” lub „ukryta wiedza”. Kahuna jest więc mistrzem ukrytej wiedzy albo też jednym wtajemniczonym w nią.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl  medycyn akahunów

Kahuni mówią, że człowiek składa się z Wyższego Ja (nasza dusza, iskra boskości), Średniego Ja (nasz rozum, umysł, dzienna świadomość), oraz Niższego Ja (instynkty). Podstawą kahuńskiej wiedzy o uzdrawianiu jest pogląd, że wszystkie poziomy ludzkiego istnienia harmonijnie ze sobą funkcjonują. Człowiek nie traci wtedy własnej energii (many), ani nie ulega dysharmonii z zewnątrz. Mana oznacza to samo co „prana”, „od”, „heliod”, „chi”, „bioenergia”, „boska energia życiowa”.

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl

Duchowa aura jest jak mapa, z której można odczytać wszystko na temat rzeczywistej indywidualności człowieka. Wszystkie zmiany kształtu czy koloru, stanowią swoiste wskazówki, że człowiek zatrzymał się w swoim rozwoju a jego dusza cierpi.

Uzdrawianie wg. kahunów polega na bezsłownym oczyszczeniu aury człowieka z blokad, za pomocą energii, oraz na harmonizowaniu całej przestrzeni. Kahuni wierzą, że zanim wyleczy się ciało człowieka, należy wyleczyć jego duszę. Kahuni samowolnie nie ingerują w negatywne wzorce człowieka. Przekazują mu techniki oczyszczająco – energetyzujące, aby sam uwolnił się od negatywnych wzorców i rozwinął swoje uzdrawiające siły.

Masaż energetyczny

Jest masażem bezdotykowym. Został opracowany na podstawie pola energetycznego człowieka i centralnych punktów energetycznych (Medycyna Chińska). 

uzdrawianie na odległość uzdrawianieenenergia.pl  masaz energetyczny

Podczas zabiegu zostaje pobudzona komunikacja energetyczna w całym ciele, wyrównanie przepływów energetycznych w kanałach centralnych – od czubka głowy do stóp, oczyszczenie z nieprawidłowości energetycznych, wyrównanie pola aurycznego oraz równoważenie wszystkich punktów energetycznych ciała. Podczas zabiegu można odczuwać sensacje w ciele – lekkie kucia czy mrowienia, odczuwać zmiany temperatury – ciepło/zimno, wyczuwać zapachy – powstałe w wyniku uwalniania blokad i wyrównywania pola. Masaż jest bezbolesny i odbywa się w ubraniu. Po zabiegu skóra promienieje blaskiem, odczuwa się wzrost aktywności życiowej, absolutny relaks i poczucie spełnienia. Masaż energetyczny ma również wpływ na spowolnienie procesów starzenia skóry.