O mnie – uzdrawianie energią

o mnie uzdrawianie-energia-dorota-kozuch

Poznajmy się! Kilka słów o mnie

Uzdrawianie energią – Certyfikowany uzdrowiciel duchowy, bioenergoterapeuta. W swojej pracy wykorzystuje różne metody uzdrawiania jak: bioenergoterapie, uzdrawianie kwantowe, uzdrawianie rekonektywne, medycynę wielowymiarową, medycynę informacyjną, uzdrawianie na odległość, chirurgie fantomową, theta healing, soul body fusion, hunę i wiele innych. Korzysta z informacji ze źródła (uzdrawianie duchowe) i uzdrawia na poziomie kwantowym.
Ceniony terapeuta rozwoju duchowego i uzdrawiania poprzez świadomość. Pobierała nauki u: Cz. N. Norbu, S. M. Rinpocze, P. S. S. Vishwanada, G. Athias, I. Boos, J. Crowley, E. Foley, M. Bartke i wielu innych.

Poprzez własne życie i słowa pokazuje ludziom drogę w celu odkrycia wewnętrznej prawdy o sobie samym. Zachęca do świadomego życia Tu i Teraz pełnego miłości, wolności i akceptacji.

Dorota Kożuch

Można urządzać sobie kpiny z wszelkiego rodzaju cudów, dopóki jesteśmy zdrowi i silni, dopóki cieszymy się szczęściem, ale jeśli życie tak się skomplikuje, tak zostanie zaklinowane, że tylko cud, nas może uratować, to zaczynamy wierzyć w ten jedyny, ten wyjątkwy cud!”

– Aleksander Sołżenicynion

5 lat

Jestem z Wami

98%

Skutecznych terapii

600+

Uzdrowionych osób

100+

Uleczonych zwierząt

Oni już mi zaufali

Podczas mojej kilkuletniej praktyki uzdrowiciela pomogłam już setkom osób.
Sprawdź co na temat moich terapii mówią inni.

Mam na imię Krystyna i mam 43 lata. Dwa miesiące temu poczułam się bardzo źle, przez dłuższy czas miałam dolegliwości związane z bólem wątroby, problemy z żołądkiem, zaparcia, a co najgorsze byłam cały czas opuchnięta. Znajomy polecił mi  p. Dorotę. Po wizycie czułam się jak nowo narodzona, dolegliwości ustąpiły, przestałam puchnąć i nie miałam już żadnych problemów zdrowotnych.

uzdrawianie energia o mnie

Krystyna

Korzystam z pomocy Doroty i wyraźnie doświadczam poprawy samopoczucia. Mam również wymierne efekty powrotu do zdrowia w postaci wyników badań. Poza odzyskaniem zdrowia, zawdzięczam Dorocie poszerzenie moich horyzontów myślowych dotyczących funkcjonowania organizmu człowieka jako jedności ducha i ciała. Wiedza, świadomość i doświadczenie Doroty niezwykle mnie inspirują. Czuję, że kontakt z Dorotą prowadzi mnie w kierunku rozwoju, czuję, że to właściwa droga ponieważ prowadzi mnie do spotkania z samą sobą.

uzdrawianie energia o mnie

Katarzyna

Dorota – Cudowny Anioł, który stanął na mojej drodze i już tam na zawsze pozostanie.

Dorotko, jestem Ci przeogromnie wdzięczna za każdą rozmowę, a przede wszystkim za uzdrawianie ciała fizycznego. Dorota ma przeogromny dar uzdrawiania  wielowymiarowego. Jest ciepłą kobietą z ogromną wiedzą, u której z zaufaniem można dotknąć najciemniejszych kawałków siebie. Dziękuję.

uzdrawianie energia o mnie

Tamara