Wielowymiarowe życie

Wielowymiarowe życie

Wielowymiarowe życie jest naturalnym stanem naszej egzystencji. Pozwala na bycie bardzo obecnym  w tej rzeczywistości w Teraz. Umożliwia poszerzenie świadomości i  uważności, z tego momentu w Teraz do innych obszarów i sfer. Wymiary niekoniecznie są pojedyńcze. Koegzystują z fizycznym wymiarem i innymi, łacząc się z sobą i przenikając. Niestety, ogromna wiekszość ludzi prowadzi bardzo jednowymiarowe życie. Egzystują mając niewielki punkt odniesienia, w dużym stopnu nieświadomi tego, co się dzieje. Bardzo niewielu tak naprawdę doświadcza wielowymiarowego życia.

Wymiary, świadomość i energia

Czym jest wymiar? Wymiar to czastka świadomości (…) nie jest miejscem. Nie zajmuje czasu ani miejsca, chybaże wykreowaliście, żeby tak było. To nie jest gdzieś tam (niebo). Wymiar jest cząstką świadomości. Wymiary są kreowane TYLKO przez istoty z duszą takie jak wy.

Wymiar nie zawiera energii, podobnie jak wy jej nie zawieracie. Nie ma energii w rdzeniu żadnego wymiaru. Wymiar jest świadomością, zatem będzie przyciągał energię z  “Pola”, aby mu służyła. Energia będzie służyła świadomości, dając tej ostatniej złudzenie kształtu, głębokości, czasu, przepływu, wibracji, koloru, siły działania czy jakichkolwiek atrybutów, które są potrzebne, aby wypełnić pragnienie świadomości. Skąd pochodzi energia? Czysta energia istnieje w naturalnym stanie bycia. Nie posiada pozytywnego czy negatywnego ładunku. Nie jest wibracyjna. Istnieje w czystym, neutralnym stanie. To dlatego naukowcy nie mogą jej zobaczyć, ani zmierzyć, a matematycy nie rozumieją, ponieważ szukają czegoś namacalnego, a czysta energia jest neutralna.

Kiedy świadomość tworzy wymiar, potrzebuje energii, żeby móc go przejawić. Energia jest przywoływana z neutralnego pola i wtedy rozwija wibracyjny ładunek. Przekształca się w mieszaninę pozytywnych i negatywnych ładunków, a współczynnik pozytywny i negatywny zależy od wymagań wymiarów, gdzie energia będzie służyła. W istocie, substancja nazywana energią jest tym, czego używa świadomość, aby nadać formę wymiarom. Wymiar jest cząstką świadomości, więc w każdej chwili wymiary mogą być tworzone i niszczone przez kreujące je istoty. Możecie wykreować wymiar w jednym momencie, sprawić aby istniał przez jakikolwiek okres, tego co nazywacie czasem i możecie sprawić, aby zniknął z kreacji w każdej chwili. Robicie to świadomie i nieświadomie cały czas.

Wielowymiarowe-życie4

Hierarchia wymiarów

Wymiary nie są ułożone w stos, jeden na drugim. To popularne błędne założenie wsród ludzi new age, że istnieje jakaś hierarchia wymiarów; pierwszy wymiar, drugi, trzeci, czwarty i tak dalej. Niektóre duchowe grupy mówą o przejściu do dwudziestego ósmego wymiaru, albo o wizytach aniołów z z trzysta dwunastego wymiaru. To tak nie działa. W rzeczy samej nie istnieje hierarchia w świadomości. Jedna świadomość może być bardziej otwarta niż inne, niektóre są bardziej aktywne, ale żadna nie jest lepsza od innej. Można by się spierać, że nawet zawężona świadomość nie jest naprawdę wąska. Ona doświadcza siebie w bardziej skupionej formie.

Ważnym atrybutem wymiarów jest to, że każdy z nich ma swoje wejściowe i wyjściowe drzwi.  Co to oznacza? Dlaczego to takie ważne? Kiedy udajecie się w między-wymiarową podóż, wchodzicie frontowymi drzwiami i wychodzicie przez tylne drzwi. Możecie się znaleźć w innym czasie i w innym miejscu dzięki temu, że weźmiecie głęboki oddech i podejmiecie taką decyzję. Jednak później ufajcie sobie. Możecie też cofać się w czasach, możecie cofać się w potencjałach, doświadczeniach. W innych wymiarach nie używamy czasu, właściwie to mierzymy stopień ekspansji, używając spiralnej ewolucji doświadczenia – lub nazywamy to, poszerzeniem świadmości.

Wielowymiarowe życie

Więcej “Żyj swoją boskością. Inspiracje dla nowej świadomości” Adamus Saint Germain w przekazie Geoffrey’a i Lindy Hoppe

Jeśli szukasz pomocy, zapraszam do moich zakładek terapie i oferta. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów