Czym jest wolność

Czym jest wolność?

Czy doświadczasz całkowitej wolności w swoim życiu? Czy jesteś wolny, aby dokonać każdego wyboru, który akurat cie inspiruje? Jeśli nie, to co cię wiąże? Jest wiele rzeczy, które możesz dopuścić,a by cię ograniczały – zasady i oczekiwania innych ludzi; to co postrzegasz jako zobowiązania względem innych lub Boga; obowiązki wobec rodziny, a nawet zobowiązania z innych żywotów. Nikt nie może ci ofiarować prawdziwej wolności – tylko Ty możesz ją wybrac i wyrazić. Czy jesteś gotowy być całkowicie wolnym? Czy zechcesz to sobie dać?

Zawsze jesteś wolny, aby wybrać ponownie

W masowej świadomości istnieje głębokie przeświadczenie, które mówi: “Lepiej, żebyś zrobił to dobrze, bo taka okazja może się nigdy nie powtórzyć i będziesz musiał żyć ze swoim wyborem na zawsze”.

Prawda jest taka, że nie ważne jakiego wyboru dokonujesz, zawsze możesz wybrać ponownieDziś możesz wybrać jedno, a jutro Twoje serce może poprowadzić Cię, w zupełnie innym kierunku. To nie ma znaczenia! Kto powiedział, że zawsze masz iść w tą samą stronę? Kto powiedział, że nie możesz zmienić zdania? Kto mówi, że musisz żyć ze swoim wyborem, choć Ci to wcale nie służy? Popatrz na motyla, on nigdy nie lata po linii prostej. Podążaj za sercem w tej chwili, zrób to samo jutro i wiedz, że zawsze jesteś na swojej najlepszej drodze.

Czym jest wolność

Więcej; „Inspiracje Nowej Świadomości” Jean Tinder

Zajrzyj do moich zakładek oferta i terapie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów