4 podstawowe potrzeby człowieka

4 podstawowe potrzeby człowieka

4 podstawowe potrzeby człowieka, można ująć w następujące kategorie; dostatek, zdrowie, związki i poczucie włąsnej wartości.

Dostatek

Zasługujesz na dostatek. Kropka. U wielu ludzi, zwłaszcza tych na duchowej ścieżce, występuje skłonność do wyrzekania się dostatku, nie wpuszczania go do swojego życia. Jest ku temu wiele powodów, ale one nie mają już żadnego znaczenia. Dostatek jest osiągalny w ogromnych ilościach i właśnie teraz jest czas, aby go zaznać. Dostatek jest Ci potrzebny. (…) nie bój się, że weźmiesz za dużo, ponieważ wszystkich dóbr jest aż nadto. Każdy może mieć ich w nadmiarze, jeśli tak wybierze, a potrzebna ilość zawsze będzie dostępna w absolutnie właściwym czasie.

4 podstawowe potrzeby człowieka

Zdrowie

Zdrowie, jest doświadczeniem równowagi w fizycznym wcieleniu. Chcesz i potrzebujesz mieć zdrowe ciało. Nie muszą Cię nękać jakiekolwiek dolegliwości. Oczywiście pojawią się od czasud o czasu, dlatego, że przebywasz w tej gęstej rzeczywistości (z tego powoduje rekomenduje 3 dni tylko dla siebie kazdego miesiąca, żeby odnowić ciało), ale nie muszą stanowić problemu. Jedną z najlepszych rzeczy dla twojej biologii jest głębokie oddychanie. Albo zanurzenie się w wodzie czy podczas to kąpieli, czy pływania w ocenie. To pozwala uwolnić toksyny nagromadzone w organiźmie. Twoje ciało ma zdolność do samo-odnawiania, wprowadzania w siebie młodzieńczość i żywotność. Z chwilą, gdy otworzysz się na przypływ wiekszej ilości energii, przekonasz się, jak bardzo niewiele jej trzeba, żeby zaspokoic potrzeby ciała. Łatwo dać się schwytać w pułapkę diet i zasad dotyczacych tego co powinieneś jeść , a czego się wystrzegać. Pamiętaj lecz, aby słuchać swojego ciała! Ono ci powie, czego naprawdę potrzebuje. Początkowo, może to nie mieć sensu, jednak ciało rzeczywiście powie ci, kiedy jeść, co jeść, a czego nie jeść i to będzie się regularnie zmieniać.

4 podstawowe potrzeby człowieka

Związki

Podczas gdy dusza niekoniecznie potrzebuje wchodzić w jakiekolwiek relacje, człowiek nadal ma tę potrzebę czy pragnienie. Pierwszym i najważniejszym związkiem jest związek z samym sobą, jednak równoczesnie istnieje silne pragnienie wchodzenia  w relacje, żeby dzielić się z innymi ludźmi i mieć wspólne doświadczenia. Dla tych, którzy zbliżają się do swego duchowego przebudzenia, związki są jedną z najtrudniejszych kwestii. Wychodzicie z karmicznych związków – mówiąc inaczej relacji z przyjaciółmi, członkami rodziny czy partnerami, które oparte są na poprzednich wcieleniach – i wchodzicie w zupełnie nowe relacje. W nowych związkach będzie o wiele więcej wolności, a o wiele mniej, albo wcale kradzieży energii. Zatem wciąż będziecie wstanie wchodzić w interakcje z innymi ludźmi, ale śmiem twierdzić, że nieraz okażą się dla was uciążliwe i denerwujące. Coraz trudniejsze będzie też przebywanie w tłumie z innymi ludźmi. (…) będziesz wrażliwy bardziej niż kiedykolwiek na energię, bądź posłuszny swojemu własnemu pragnieniu samotności. Tak czy owak zawsze pozostaje ludzkie pragnienie intymnej relacji, a więc wybieraj zwiąki, które są dla ciebie zdrowe i wzajemnie korzystne.

4 podstawowe potrzeby człowieka

Poczucie własnej wartości

Współczucie dla siebie jest ludzką potrzebą, Jest także potrzebą duszy, ale zdecydowanie bardziej jest potrzebą człowieka. Jak można osiągnąć te wszystkie inne rzeczy – mieć dostatek, zdrowie czy związki – bez honorowania i szanowania samego siebie?

Zdrowa relacja ze sobą oznacza wybaczenie sobie, odczuwanie do siebie wspołczucia i akceptowanie wszytskiego, co wydarzyło się wcześniej, bez względu na to co było. To trudne dla wielu ludzi, ponieważ oni wciaż chcą utrzymywać swoje wyobrażenia i wspomnienia z przeszłości. Przechowują je jak obrazki na ścianie – jak ciągłe przypomnienie tego, czego nie zrobili, albo co zrobili źle. A ja proszę teraz zdjąć te wszytskie obrazy ze swojej wewnętrznej ściany, poieważ one wszytskie sa tylko iluzją. Nie są pełnym ani nawet dokładnym przedstawieniem tego, co naprawdę się wydarzyło. Kiedy zdejmiesz każdy obraz ze ściany, kiedy wybaczysz sobie i z całym wspołczuciem pozwolisz odejść starym sprawom, nowy obraz pojawi się jak za sprawą magii. On będzie holograficzny, a nie ograniczony do tego co zapamiętał umysł i dostarczy pełniejszego, bardziej przejrzystego i bardziej współczującego wyjaśnienia przeszłego zdarzenia. Tak więc możesz zdjąć ze ściany te wpełnione poczuciem winy obrazy i po prostu umieścić tam coś, co będzie przypominało, że to już nigdy się nie powtórzy. Zgromadziłeś zbyt wiele mądrości a twoja świadomość jest poszerzona do tego stopnia abyś nie mogł nigdy powrócić do szkodliwych wystepków czy ranienia innych.

4 podstawowe potrzeby człowieka

 

Ważne jest, żebyś samemu sobie jasno objaśnił, czego potrzebujesz. Bądź klarowny ze sobą i polecaj sobie być takim.  Przyzwól sobie na prawdziwą obfitość, doskonałe zdowie, korzystne związki. Przypominaj sobie wyraźnie to, co obecnie wybierasz i ze jesteś na to gotowy, a wówczas energie przybęda i będą ci służyć.

Kiedy nie będziesz precyzyjny i klarowny, kiedy nie będziesz wiedział, albo będziesz tylko czekał, aż coś się wydarzy, energie zareagują odpowiednio. Kiedy będziesz dokładny, spójny i szczery co do tych rzeczy, one tak czy inaczej pojawią się na twojej drodze.


Więcej: Gra świadomości. Jak powstaje twoja rzeczywistość i jak możesz ją zmienić. Adamus Saint Germain w przekazie Geoffrey’a i Lindy Hoppe.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją świadomość zapraszam do moich zakładek oferta i terapie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów