Jedyne przykazanie: ” Nigdy nie krzywdzić zawsze pomagać!”. 

                                                                                         – Kahuni

MEDYCYNA KAHUNÓW - HAWAJSKIE TECHNIKI UZDRAWIANIA

NATURALNE FORMY TERAPII

MEDYCYNA KAHUNÓW – HAWAJSKIE TECHNIKI UZDRAWIANIA- Kahuni to mistrzowie zajmujący się sprawami zdrowia, są to lekarze i kapłani (szamani) w jednej osobie. Słowo „huna” oznacza „tajemnica” lub „ukryta wiedza”. Kahuna jest więc mistrzem ukrytej wiedzy albo też jednym wtajemniczonym w nią.
Kahuni mówią, że człowiek składa się z Wyższego Ja (nasza dusza, iskra boskości), Średniego Ja (nasz rozum, umysł, dzienna świadomość), oraz Niższego Ja (instynkty). Podstawą kahuńskiej wiedzy o uzdrawianiu jest pogląd, że wszystkie poziomy ludzkiego istnienia harmonijnie ze sobą funkcjonują. Człowiek nie traci wtedy własnej energii (many), ani nie ulega dysharmonii z zewnątrz. Mana oznacza to samo co „prana”, „od”, „heliod”, „chi”, „bioenergia”, „boska energia życiowa”.
Duchowa aura jest jak mapa, z której można odczytać wszystko na temat rzeczywistej indywidualności człowieka. Wszystkie zmiany kształtu czy koloru, stanowią swoiste wskazówki, że człowiek zatrzymał się w swoim rozwoju a jego dusza cierpi.

Uzdrawianie wg. kahunów polega na bezsłownym oczyszczeniu aury człowieka z blokad, za pomocą energii, oraz na harmonizowaniu całej przestrzeni. Kahuni wierzą, że zanim wyleczy się ciało człowieka, należy wyleczyć jego duszę. Kahuni samowolnie nie ingerują w negatywne wzorce człowieka. Przekazują mu techniki oczyszczająco – energetyzujące, aby sam uwolnił się od negatywnych wzorców i rozwinął swoje uzdrawiające siły.

 

„Dążymy do osiągnięcia doskonałego uzdrowienia, które nastąpi dopiero wtedy, gdy człowiek rzeczywiście zrozumie, dlaczego jego aura się zmieniała. Dzięki temu w przyszłości, można zapobiec wystąpieniu tego samego. Wiemy, że dopiero wtedy, gdy nie występuje utrata energii, nadchodzi moment na wytwarzanie nadmiernej jej ilości. W chwili, gdy człowiek zebrał w sobie jej dodatkowy ładunek, może zacząć rozkoszować się sobą i tą energią, oraz odkryć i praktykować w sobie boskość”

                                                                                                                                               – Kahuni

Pamiętaj – wizyta u bioenergoterapeuty nie zwalnia Cię z obowiązku wykonywania badań diagnostycznych, przyjmowania leków czy wizyt u lekarza specjalisty. Zabiegi bioenergoterapeutyczne są bezpieczne i nieinwazyjne, dlatego mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem farmakologicznym i zaleceniami lekarza.


REFERENCJE

  • Korzystam z pomocy Doroty i wyraźnie doświadczam poprawy samopoczucia. Mam również wymierne efekty powrotu do zdrowia w postaci wyników badań. Poza odzyskaniem zdrowia, zawdzięczam Dorocie poszerzenie moich horyzontów myślowych dotyczących funkcjonowania organizmu człowieka jako jedności ducha i ciała. Wiedza, świadomość i doświadczenie Doroty niezwykle mnie inspirują. Czuję, że kontakt z Dorotą prowadzi mnie w kierunku rozwoju, czuję, że to właściwa droga ponieważ prowadzi mnie do spotkania z samą sobą.
  • Mam na imię Krystyna i mam 43 lata. Dwa miesiące temu poczułam się bardzo źle, przez dłuższy czas miałam dolegliwości związane z bólem wątroby, problemy z żołądkiem, zaparcia, a co najgorsze byłam cały czas opuchnięta. Znajomy polecił mi  p. Dorotę. Po wizycie czułam się jak nowo narodzona, dolegliwości ustąpiły, przestałam puchnąć i nie miałam już żadnych problemów zdrowotnych.

    Krystyna
  • Dorota - Cudowny Anioł, który stanął na mojej drodze i już tam na zawsze pozostanie.

    Dorotko, jestem Ci przeogromnie wdzięczna za każdą rozmowę, a przede wszystkim za uzdrawianie ciała fizycznego. Dorota ma przeogromny dar uzdrawiania wielowymiarowego. Jest ciepłą kobietą z ogromną wiedzą, u której z zaufaniem można dotknąć najciemniejszych kawałków siebie. Dziękuję.

    Tamara