Czym jest przeznaczenie

Czym jest przeznaczenie?

Czym jest przeznaczenie?

Czym jest  przeznaczenie? Czy przyszłość jest określona? Odpowiedź brzmi – Nie! Ale jeśli zrobisz sondaż na ten temat, 99,7% ludzi żyje jakby tak było. Pozwalają własnym aspektom, aby kierowały ich życiem. Oni zrezygnowali, poddali się przeznaczeniu. Podążają swoją karmiczną ścieżką i pozwalają, aby to się działo. Mówią –  Taka jest moja karma – nawet jesli nie rozumieją tego słowa. Wierzą w linearny rozwój duszy i za nim podążają. Wierzą również w przeznaczenie masowej świadomości, która jest bardzo, bardzo gęsta i bardzo, bardzo ciężka.

 Przyszłość i przeznaczenie

“Ludzie zawsze zrzucają winę na okoliczności, za to, że są tacy jacy są. Natomiast ci, którzy sobie dobrze radzą na tym świecie, sami szukają takich okoliczności, które są im potrzebne, a jeśli nie mogą ich znaleźć to je tworzą. –

George Bernard Shaw

Wolność wyboru

Wolność może być tak prosta, jak dokonanie wyboru, ale wtedy ich życie uległoby zmianie. A większość ludzi naprawdę tego nie chce. Oni żyją życiem przeznaczenia, żyją w bardzo silnych schematach religijnych i duchowych przekonań. Wierzą, że istnieje droga do nieba i droga do piekła. To tworzy ich przeznaczenie.

Tak więc większość ludzi żyje przeznaczeniem i rzeczywiście, większość wierzy w przeznaczenie. Oni wierzą w Boga, który wybiera ich los i nigdy nie określa reguł gry. Wiesz co, przy całym tym ograniczeniu umysłu, nie potrzeba jednak bardzo tęgiej głowy, aby zatrzymać się i pomyśleć – Cóż, a co to w ogóle obchodzi Ducha? Dlaczego Duch miałby mnie zmuszać, żeby robić to wszystko? Po co? żeby mi coś udowodnić? Komu? Po co?

Jakby na to nie patrzeć, to nie jest logiczne. To  w ogóle nie ma żadnego sensu, ale programowanie, hipnoza i klapki są tak silne, że biorą skadkinąd mądrgo mężczyznę czy mądrą kobietę i ogłupiają ich.

Czym jest przeznaczenie

Więcej: “Żyj swoją boskością”Adamus Saint Germain

Zapoznaj się z moją ofertą, z penością znajdziesz coś dla siebie.

 

Jeśli podobał ci się post, pzrekaż go dalej. Może inni też potrzebują tych słów